Deelnemers

Geschreven door Administrator op maandag augustus 19, 2019

Op dit moment hebben zich reeds de onderstaande schippers ingeschreven voor de Kilorace 2019!

  1.  Maurits Mars. 
    Waarschip 28 LD / Red Planet
  2. Thomas Clemens 
    Hallberg Rassy 352 / Petoya Too
  3. Patrick Gofre
    Bénéteau First Class 8 / Ultrason
  4. Maurice Lagendijk 
    North Beach 24 / New Dawn
  5. Dick de Vries
    One Off 37 / Chinook
  6. Sjaak Broekhuizen 
    Spaekhugger  / De Leste
  7. Robin van der Zwan
    Bavaria 37 Cruiser /NORD
  8. Dick van Dijk
    Marienholm IF / Ketelbink
  9. René Kale
    Victoire 35 / Victory Blue
  10. Klaas Parrel
    Trimaran / Wawaru
  11. Rick Jakobs
    Dehler 31 / Vento Vivere
  12. Mark Schoorl
    Jaguar 27 / Farmy
  13. Jeroen van der Plaats
    Marieholm 26 / Våghals
  14. Paul Pot
    Finngulf 33 / Amaze
  15. Hans Valent
    Dehler 36 CWS / Speer
  16. Guus van Haaf
    v/d Stadt 34 / Inspiration
  17. Gerrit Kragt
    Swan 38 / Turning Point
  18. Harry Vos
    Pionier 10 / Skua
  19. Rob Meeuwsen
    Clever / Listo
  20. Jan de Graaf
    J 105 / Jovial
  21. Henk Katgert
    Bianca 107 / Blauweknoop
  22. Erik Hollander
    Compromis 888 / Vliegende Hollander
  23. Rinze Smit
    Victoire 37 / Rolin
  24. Marcel Hollander
    v/d Stadt 34 / Residentie
  25. Nico Hilberink
    Winner 950 / Ventoux
  26. Roel van der Maten
    Hurley 800 / Pronkjewail
  27. Sjoerd Feenstra
    Bianca 320 / Vroijer
  28. Ben Rigter
    Omega 36 / Fin Flicka
  29. Gerrit Schilder
    Domp 825 / Grote Beer
  30. Hans Westerhof
    Dehler 36 J V/ Simply Blue
  31. Ronald Grootjen
    Scan volksboot / Argo Navis
  32. Pieter Holewijn
    Domp 770 / Sympathy
  33. Rob Holewijn
    fellowship 28 / Re-fresh
  34. Bert Kruissink
    X-102 /  O’nyX
  35. Cees van Dongen
    Corsair 36 trimaran / Challenger
  36. Jeroen van Ameijde
    Scanmar 33 / Scandal
  37. Eisse Jan Drewes
    Elan 295 / Beagle
  38. Ton Siemerink
    Corsair 24 (trimaran) / Calypso
  39. Eric Koopmans
    Contest 32 CS / Mercanti.S
  40. Gerrit Westerhof
    Dufour 38 / Lady-Y
  41. Arianne Pot
    Etap 21 i / Woeltje
  42. Maarten Mak
    Waarschip 28 LD / Jager
  43. Geert Stegeman
    Beneteau 311 / Marilis
  44. Bas Wernsen
    Dehler optima 101 / Only Tools Rush In
  45. Sipco Drijber
    Marieholm IF / Fortuna
  46. Bob Schultze
    Breehorn 37 / Haai
  47. Martin Holl
    Leiste 23SL / Rominte
  48. Yannick Beenen
    Halcyon 23 / Driekusman